niedziela, 10 czerwca 2012

Prolog

Cześć, posluchajcie, nie moge sie polapac jak sie tu poruszac wiec bede pisac na nowej stronie
vaylet-cullen-story.blog.onet.pl
Przepraszam ze was tak ganiam z jednego bloga na drugi, ale nie moge nic tutaj zrobić.
Postaram sie szybko to naprawic.
Papapapa;*

sobota, 9 czerwca 2012

Witajcie!

Witam! A więc tak, ten blog będzie opowiadał o Vaylet Scott ( Wajlet ) 14-letniej dziewczynce którą wychowuje tylko  matka. Niestety, Natasza ( matka dziewczynki ) ginie w wypadku samochodowym. Carlisle i Esme byli przyjaciółmi Nataszy, gdy dowiadują się że nie żyje przygarniają Vay i starają się o adopcję. Niestety, nie będą wiedli spokojnego życia. Będzie wiele smutku, zdrad, rozczarowań. Na szczęście będą też chwile radosne, miłosne i zabawne. No więc do zobaczenia :)