niedziela, 10 czerwca 2012
sobota, 9 czerwca 2012
Witajcie!
Witam! A więc tak, ten blog będzie opowiadał o Vaylet Scott ( Wajlet ) 14-letniej dziewczynce którą wychowuje tylko matka. Niestety, Natasza ( matka dziewczynki ) ginie w wypadku samochodowym. Carlisle i Esme byli przyjaciółmi Nataszy, gdy dowiadują się że nie żyje przygarniają Vay i starają się o adopcję. Niestety, nie będą wiedli spokojnego życia. Będzie wiele smutku, zdrad, rozczarowań. Na szczęście będą też chwile radosne, miłosne i zabawne. No więc do zobaczenia :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)