Cześć, posluchajcie, nie moge sie polapac jak sie tu poruszac wiec bede pisac na nowej stronie
vaylet-cullen-story.blog.onet.pl
Przepraszam ze was tak ganiam z jednego bloga na drugi, ale nie moge nic tutaj zrobić.
Postaram sie szybko to naprawic.
Papapapa;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz